سافت استارتر اشنایدر

سافت استارتر اشنایدر از جمله محصولات  و تجهیزات برق صنعتی شرکت اشنایدر (تله مکانیک سابق ) می‌باشد که با نام اختصاری altistar  نام گذاری شده است. رنج توانی سافت استارتر های اشنایدر از 0.37 کیلووات تولید و تا 900KW برای صنعت ساخته شده است.

سافت استارتر های اشنایدر در  نوع آنالوگ و دیجیتال، همرده برند زیمنس و abb از لحاظ کیفیت ساخت بسیار عالی با کاربریهای متنوع صنعتی، برای راه اندازی اولیه نرم الکتروموتورها و همچنین جلوگیری از ایجاد لغزش و آسیب رسانی در هنگام استارت اولیه موتورها که لزوما نیاز جریان راه اندازی بالایی دارند ساخته شده اند.

سافت استارتر اشنایدر

مدلهای سافت استارتر SCHNEIDER

 

سافت‌استارتر های اشنایدر در سه مدل زیر  به بازار معرفی میشوند:

سافت استارتر اشنایدر Altistart 22 که از نوع دیجیتال میباشد و عموما برای کاربریهای جنرال تا کاربریهای متوسط طراحی و در گستره توانی 4 تا 400 کیلووات به صورت سه فاز به بازار عرضه شده است.
سافت‌استارتر اشنایدر Altistart 48 که از نوع دیجیتال و برای کاربریهای متوسط، فن و پمپ و سنگین کار، در محدوده توانی 4 تا 400 کیلووات به صورت سه فاز به بازار عرضه شده است.
سافت استارتر اشنایدر Altistart 01 که به صورت آنالوگ می‌باشد. و برای کاربریهای سبک به کار گرفته میشوند. این نوع از Softstarter هم مناسب برای موتورهای تکفاز و هم سه فاز میباشد.

 

ویژگی های فنی سافت استارتر های اشنایدر:

به طور کلی طراحی سافت‌استارترها با مدلهای مختلف بر اساس کاربری که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، ساخته شده اند.

سافت استار اشنایدر ATS22:

راه انداز نرم ATS22 برای استارت و کنترل توقف الکتروموتور قفس سنجابی با نحوه کنترل ولتاژ بر اساس گشتاور موتور در نوع دیجیتال با رنج آمپری 17 تا 590 مورد استفاده قرار میگیرد.

وجود کنتاکتور بای پس داخلی در سافت ATS22 باعث این میشود که پس از اینکه سافت‌استارتر راه اندازی نرم موتور را انجام داد، تریستورهای داخلی SOFT از مدار خارج شود و جریان از رله بای پس عبور کند. این قضیه باعث می‌شود که در مصرف انرژی صرفه جویی شود. و همچنین باعث کارایی و عمر مفید بیشتر دستگاه شود.

سافت استار اشنایدر ATS48:

سافت‌استارتر ATS48 برای استارت و کنترل توقف الکتروموتور قفس سنجابی با نحوه کنترل گشتاور TCS، بسیار قابلیت اطمینان، و عملکردی بالا را برای الکتروموتور ارائه می دهد. در نوع دیجیتال با رنج آمپری 17 تا 1200 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت ارتباط با ما، مشاوره و ثبت درخواست با شماره 74208000 – 021 داخلی 113 و 114 تماس بگیرید.

سافت استارتر اشنایدر ATS01N2:

این مدل soft starter از طریق دو فاز، ولتاژ ورودی الکتروموتور را برای به کنترل در آوردن جریان راه اندازی و سرعت مورد استفاده قرار می‌دهد. این نوع سافت همچنین رله بای پس داخلی دارد. محدوده توانی تولیدی از 0.75 کیلووات تا 15 کیلووات و ولتاژ کاری 230 ولت ،400 ولت ، 480 ولت میباشد.

کاربریهای مورد استفاده سافت استارتر اشنایدر در صنعت

 سافت استارتر ATS22 :

پمپ ها، فن ها، توربین ها، نوار نقاله ها ، آسیاب و میکسر ها

 سافت استارتر ATS48:

دستگاه های پرس، سنگ شکن ها، جرثقیل ها حرکت طولی و عرضی، آسانسورها، کمپرسورها و …

 سافت استارتر ATS01:

فن ها، پمپ ها، کمپرسورها،دربهای اتوماتیک و دیگر کاربریهای سبک کار.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *